הרצאות נבחרות

ללמוד להגיד
את הדבר הנכון
בזמן הנכון

הרצאות הרטוריקה והדיבייט יעניקו לעובדים (ולכל אחד למעשה) הזדמנות מהנה, מאתגרת, מרחיבת אופקים ומעשית לשפר את ה- soft skills הנדרשים ביותר במאה ה-21: מיומנויות שיחה, תקשורת, שכנוע והצגה בפני לקוחות, קולגות, מנהלים, כפיפים  (ואפילו על הדרך בני הזוג, המשפחה וחברים)

על מה בכלל אנחנו מתווכחים?

סדנת רטוריקה לשיפור מיידי ומעשי של יכולות הוויכוח, ההבעה, והדיון בעבודה, בזירה הפוליטית, ברשת, באקדמיה, עם בני משפחה, חברים ובכלל. הסדנא כוללת רכיב עיוני משמעותי להקניית כלים והבנתם לצד הפעלה והשתתפות של הקהל לשיפור ההפנמה. הסדנא מיועדת ומותאמות לכל גודל קהל, ומסייעת למשתתפים לחדד את קולם, לייצג את דעתם נאמנה, ולעשות זאת בדרך שתשפיע על אחרים.

איך לנהל פגישה

שיחה טובה שווה אלף מיילים! בהרצאה זו תרכשו כלים מעולם הדיבייט המקצועי שיסייעו לכם לנהל פגישות פרודוקטיביות תוך ניצול זמן נכון.

איך לתקשר עם לקוחות

לקוחות (וכן, מטופלים ומאומנים) הם הנכס היקר ביותר של כל נותן שירות. אולם לפעמים, למרות מאמצים וכוונות טובות, משהו בתקשורת מתפספס: נוצר חיכוך מפתיע, עולה חוסר נחת או שביעות רצון, או שלא הצלחנו לרתום את הצד השני לשיתוף פעולה.
החדשות הטובות הן שיש פתרון: סט כלים וטכניקות מעולם הדיבייט והשכנוע שיעזרו לכם ולעובדיכם לשפר את התקשורת השוטפת, למנוע התנגדויות מראש, ולהתמודד עם כאלה שכבר עלו. הלקוחות יהיו מרוצים, וכך גם אתם.

בחירה נכונה של מילים

בויכוחים בעולם האמיתי מי ששולט במילים ובמושגים שולט בשיח, בעולם האסוציאציות של השומעים, וקובע מי ינצח. בחירת המילים ואומנות המסגור משפיעים דרמטית על המשמעות, האווירה, והמוטיבציות של אנשים לפעולה. ההרצאה נועדה לעזור לנו למצוא את המילים הנכונות שיהפכו אותנו למובנים יותר, זכירים יותר, ומרגשים יותר, או במילים אחרות: משכנעים יותר.

יסודות איתנים לפרזנטציה

אם יש כלי אחד בלבד שצריך לרכוש כדי לשפר דרמטית כל פרזנטציה - מדובר במבנה וסדר. מבנה ברור, לוגי, וחזק הוא אבן היסוד לפרזנטציה שתזכה לתשואות. ההרצאה מתאימה לכל מי שעומד להתחיל במלאכת יצירת פרזנטציה, לאנשים שמרצים ולארגונים המעוניינים להעצים את עובדיהם לפני כנסים, ישיבות סיכום שנה או אירועי חברה.

סדרת ההרצאות: "איך מתווכחים על…"

ידע כללי ורוחב אופקים הם חלק בלתי נפרד מהיכולת לנהל דיון אמיתי ופורה, ולשכנע כל בר-פלוגתא. סדרת הרצאות זו מאפשרת למאזינים היכרות מעמיקה עם סוגיות יסוד ותחומי דעת שנמצאים בליבם של אינספור ויכוחים בישראל ובעולם.

דילוג לתוכן