הכנה לפרזנטציה

Pitch מול משקיעים

מעטות ההזדמנויות בחיים בהן המילים שלנו אוצרות בתוכן פוטנציאל של מיליוני דולרים.

מוצר חדשני, צוות מוכשר ותוכנית עסקית מצוינת יגרמו ליוזמה שלכם לפרוץ, אך רק Pitch טוב יבטיח שהמשקיעים והקרנות יידעו זאת, יתלהבו מכך, ויתנו לכם את הגב הכלכלי כדי להצליח. 

בכל שלב של גיוס נפעל להגשמת היעדים שלכם, ואף מעבר אליהם.

Pitch שיבדיל אתכם מכל האחרים

אעזור לכם לספר נכון את הסיפור של החברה שלכם כך שהמשקיעים ירצו להיות חלק ממנו, נהפוך מספרים ונתונים לטיעונים משכנעים, נפצח את נקודות המכירה של החברה, ונגבש טקטיקות להציג את האתגרים כיתרונות.
בין אם מדובר בעברית או באנגלית, תישמעו רהוטים, תדברו בשטף ובביטחון ותייצגו את עצמכם באופן אותנטי. נתאים את הפרזנטציה שלכם לכל משקיע ונדאג שהיא תתאים לכל קוד תרבותי או עסקי.

בסופו של התהליך תצאו עם הרבה יותר מאשר מצגת יפה ומסודרת. אתם תהיו מוכנים באמת לכל סיטואציה של עמידה מול משקיעים: תשלטו בכל הפרטים ותדעו לספר אותם גם ללא עזרים, תייצרו אווירה מזמינה וקשב, שאלות והתנגדויות לא יתקילו אתכם, אלא אם כבר, ירימו להנחתה.

5 השלבים
לפיצ' מנצח

היכרות איתכם ומחקר אודות החברה שלכם

נציץ מתחת למכסה המנוע של הטכנולוגיה ונחשוף את הנרטיב הכובש הטמון מתחת לשפה הטכנית, נלמד על האקוסיסטם בו אתם פועלים ועל המתחרים, נבחן את הציפיות והידע המוקדם של המשקיעים, ונשים על השולחן את היתרונות שאתם מביאים איתכם.

המצגת כבר מוכנה?

1. אם אין לכם עדיין מצגת מוכנה: נזהה את המסרים המרכזיים של הפרזנטציה, נחבר את הרעיונות והמחשבות הקיימים לכדי נרטיב קולח, לוגי ומעניין, נארגן התוכן למצגת או ראשי פרקים סדורים. 

2. אם  יש לכם מצגת מוכנה: נריץ את הפרזנטציה על יבש, נאתר אתגרים וצרכים ראשונים - מבנה נאום לא קוהרנטי, היעדר מיקוד ומסרים לא ברורים, שפה טכנית, מורכבת או דווקא פשטנית מדי. נתייחס גם לפחד במה (אם יש) או להגשה לא בטוחה. נארגן מחדש את התוכן, במידת הצורך.

שיפור התוכן

נשקף את הצרכים, הרצונות והחוסרים של המשקיעים, נבנה סיפורים שימושיים ונרתום נתונים, מספרים והמחשות כדי להעביר אותם, נמציא מטאפורות מאירות עיניים, ננסח הסברים מדויקים.

הכנה לאינטראקציה עם המשקיעים

נחזה התנגדויות, נזהה שאלות קשות שעלולת לצוץ, ונגבש תשובות קולעות מראש.

תרגול, תרגול, תרגול

פידבק מיידי, הן ספציפי והן הוליסטי, לשיפור הסגנון וההגשה בשביל להשיג הצגה שוטפת ואותנטית ללא מאמץ וללא הקראה.

מתאים במיוחד עבור

תוכלו להנות ממגוון פתרונות שיזניקו את הסטארטאפים שלכם קדימה:

אקסלרטורים? אינקובטורים? חממות סטארטאפ?

מעוניינים להשקיע בכלי הכרחי לעבודה, ומועיל לחיים בכלל?