סדנת הדגל לארגונים

סדנת שכנוע
ותקשורת אפקטיבית

הסדנה מנגישה באופן מעשי ומוכוון מטרות ארגוניות את הסודות של הדיבייטורים הטובים בעולם, על-מנת לשפר את התקשורת בתוך הארגון ומחוצה לו - עם לקוחות, שותפים, ספקים.

היא מבטיחה הקנייה של מיומנויות השכנוע והתקשורת הקריטיות ביותר לכל עובד במאה ה-21. כלים פרקטיים שיישארו איתכם ויישרתו אתכם לאורך זמן, ויישפרו את היכולת של הארגון לממש כל מטרה באמצעות מילים.

מבנה מודולרי של שיעורים ותרגולים: סדרה של מפגשים שבועיים או דו-חודשיים בני שעה וחצי עד שעתיים. לאורך תקופה. ניתן כמובן גם לפרוס סדנאות לפרקי זמן אחרים שנוחים לכם: סדנת יום, אירוע חברה של כמה ימים, מספר ערבים, או כל סידור אחר.

נתחיל בלבסס עולם מושגים משותף. נלמד טכניקות ותבניות אוניברסליות למגוון סיטואציות של אינטראקציה בעל-פה. על סמך כל אלה נבנה בהדרגה מיומנויות מתקדמות יותר וממוקדות יותר, תוך התאמה לצרכים ספציפיים לתקשורת בארגון שלכם. נתרגל את המיומנויות על מגון תסריטים הקשורים לתחום הפעילות והאחריות של המשתתפים.

כלים ליחיד שהם גם
נכס לארגון

התפתחות אישית

כישורים נלמדים

מטרות ארגוניות

יעדי התפתחות אישית

מטרות ארגוניות

"Monica built a tailored training for our specific needs while using industry-specific knowledge and terms to make it usable for the daily life of the sales and application engineers. "

(Shay Goldlust, Regional Sales Director, Ansys)

יסודות הרטוריקה, ומבנה נאום

על מה אנחנו מתווכחים – איתור נטלי ההוכחה ובחירת טיעונים

הפרכת טיעונים

מבנה טיעון ושרשור לוגי

סדנת בניית טיעונים

בחירת מילים נכונה

התמודדות עם התנגדויות ושאלות

סיכומי דיון וניהול פגישות

נושאי השיעורים

מבנה קורס לדוגמא

לוגיסטיקה

אילו מחלקות ובעלי תפקידים בארגון יכולים ליהנות מהסדנאות?

מעוניינים להשקיע בכלי הכרחי לעבודה, ומועיל לחיים בכלל?