הכנה לפרזנטציה

כנסים,
פרזנטציות והאקתונים

להשפיע על הקהל שלך בארץ ובעולם

רוב האנשים בעולם מדרגים עמידה מול קהל כפחד מספר אחת שלהם - אפילו יותר ממוות.  

זהו חשש מובן לחלוטין (גם אם לא בהכרח רציונלי) כשלוקחים בחשבון כמה משמעותית יכולה להיות פרזנטציה מצוינת (ולא רק סבירה או טובה) להשגת המטרות שלכם: על הכף נמצאים הדימוי המקצועי שלכם או של החברה שלכם, הנכונות של הקהל להירתם ליוזמה שלכם, או ההבנה של תחום המומחיות שלכם. 

למרבה השמחה אפילו הפרזנטציות הכי נצפות בעולם, שזכו לתשואות מקיר לקיר, נהיו כאלה הודות למחשבה, בנייה מוקפדת, השקעה, ואימון. הן תוצר של כישורים נרכשים הרבה יותר מאשר שהן תוצאה של כישרון יוצא דופן.

עם הכוונה נכונה, כלים והיערכות מראש תוכלו גם אתם להעביר מסר ברור, מרגש ומשכנע, ולרדת מהבמה בתחושת ניצחון!

מרעיון ראשוני
להופעה מנצחת!

לאחר היכרות קצרה במהלכה נבין את מטרות הפרזנטציה, קהל היעד, ונקודת הפתיחה שלנו לעבודה (אין מה לדאוג אפילו אם עוד אין לכם מילה כתובה אחת בשלב זה, או שאתם עדיין מגבשים רעיון).

על סמך אלה נגבש תוכנית פעולה מותאמת אישית - בקצב שלכם, לפי הצרכים שלכם, ובהתאם ללו"ז שלכם. נעבוד על שיפור הפרזנטציה על כל היבטיה - מבנה, תוכן והגשה. לאורך כל הדרך תקבלו ממני פידבק חד, בהיר ומיידי, המבוסס על מעל 10,000 שעות של ניתוח ושיפוט נאומים.

בסופו של תהליך עבודה אישי אחד על אחד, תהפכו לדוברים נינוחים, בטוחים, ומרתקים שנשארים בזיכרון וכובשים את הקשב ואת הלב.

5 השלבים
לפיצ׳ מנצח

משך התהליך ההממוצע עומד על 8-10 שעות, אך עשוי להשתנות בהתאם לצורך

היכרות איתכם - המציג או המציגה

היכרות איתכם המציג או המציגה, ועם התוכן אותו תציגו (באופן ספציפי וגם בקונטקסט יותר רחב) - נבין את היעדים שלכם לפרזנטציה ונסקור את אירוע הפרזנטציה עצמו: קהל היעד (ציפיות, ידע קודם, מאפיינים דמוגרפיים), משך, הפורום (פלטפורמת האירוע, גודלו, מיקומו) וכיו"ב. במקביל, תוכלו לבנות על כך שגם אני אערוך מחקר עצמאי, ואציע מגוון רעיונות וזוויות יצירתיות.

המצגת כבר מוכנה?

1. אם אין לכם עדיין מצגת מוכנה: נזהה את המסרים המרכזיים של הפרזנטציה, נחבר את הרעיונות והמחשבות הקיימים לכדי נרטיב קולח, לוגי ומעניין, נארגן התוכן למצגת או ראשי פרקים סדורים. 

2. אם  יש לכם מצגת מוכנה: נריץ את הפרזנטציה על יבש, נאתר אתגרים וצרכים ראשונים: מבנה נאום לא קוהרנטי, היעדר מיקוד ומסרים לא ברורים, שפה טכנית, מורכבת או דווקא פשטנית מדי. נתייחס גם לפחד במה (אם יש) או להגשה לא בטוחה. נארגן מחדש את התוכן, במידת הצורך.

שיפור התוכן

נשקף את הצרכים, הרצונות והחוסרים של קהל היעד, נבנה סיפורים שימושיים ונרתום נתונים, מספרים והמחשות כדי להעביר אותם, נמציא מטאפורות מאירות עיניים, ננסח הסברים מדויקים.

הכנה לאינטראקציה עם הקהל

נחזה התנגדויות, נזהה שאלות שעלולת לצוץ ונגבש תשובות קולעות מראש.

תרגול, תרגול, תרגול

פידבק מיידי, הן ספציפי והן הוליסטי, לשיפור הסגנון וההגשה בשביל להשיג הצגה שוטפת ואותנטית ללא מאמץ וללא הקראה.

מה תקבלו בתהליך?

מתאים במיוחד עבור

מפיקים אירוע עסקי? מארגנים כנס או תערוכה?

הלוקיישן מושלם, האוכל טעים ועשיר, מספר הנרשמים גדול, התקשורת כבר יצרה ציפייה לקראת האירוע, ודוברים שהם שם-דבר גויסו להציג. אבל אם ההרצאות והסדנאות לא יעמדו בהבטחה שלהם, הכנס לא ייחשב כסיפור הצלחה. בהרבה כנסים, לדוברים שהתקבלו להרצות בכנס יש רעיונות מצוינים, אך אין להם ניסיון בהופעה מול קהל. אפילו מרצים שהם מומחים לתחומם לא תמיד מצליחים לשמור על עניין או להעביר את המסר שלהם בבהירות.

באמצעות כל אחת מהאופציות הבאות תוכלו להבטיח שכל מציג בכנס יהיה רוקסטאר

הרצאת הכנה לפרזנטציה והופעה מול קהל עבור המרצים שנבחרו לכנס.

ליווי וייעוץ אישי בהכנת פרזנטציה לכל דובר או דוברת.

חבילות ליווי פרזנטציה לדוברים שמעוניינים בכך.

חזרה גנרלית ומשוב קונסטרוקטיבי למציגים לקראת האירוע.

הקמת דוכן ייעוץ פרזנטציה on-site לעזרה אחרונה או דחופה (SOS) לפני הכנס.

אופציה מומלצת במיוחד לכנסים ארוכים עם דוברים שמגיעים מכל העולם לצורך פרזנטציה.

עומדים לשלוח עובדים להרצות בכנס או לייצג את החברה באירוע של הופעה מול קהל? אתם והם בטח מתרגשים לקראת האירוע.

זאת יכולה להיות הזדמנות מצוינת להראות לכולם את השגרירים של החברה, ולהקרין כלפיי חוץ את המקצועיות, המקצוענות והסטדנרטים הגבוהים שלכם החברה ואנשיה. אתם בידיים טובות!
יחד ניצור תהליך הכנה מותאם אישית, שילווה כל עובד משלב גיבוש הרעיון ועד להצלחה על הבמה. זוהי דרך מעולה להעצים את העובדים שלכם, ולצייד אותם בכלים המתאימים כדי להעביר את הפרזנטציות הטובות בכנס.

Employee Branding? Developer Relations? Evangelists?

מעוניינים להשקיע בכלי הכרחי לעבודה, ומועיל לחיים בכלל?