אימון דיבייט

דיבייט באימון אישי

מה זה דיבייט?

דיבייט הוא ספורט אינטלקטואלי בו מתחרים על היכולת לשכנע בכל נושא ועמדה נתונים. הדיבייט הוא מיסודו מסורת אקדמית ותיקה ששורשיה נעוצים בקיימברידג', אנגליה, במאה ה-18. דנים במסגרתו בנושאים מגוונים, ביניהם: כלכלה, פילוסופיה, פוליטיקה, משפט, אמנות, מגדר, ספורט, יחסים בינלאומיים ועוד.

ברחבי העולם, ניסיון בדיבייט מהווה קרש קפיצה לקריירות בשירות הציבורי, באקדמיה, במערכת המשפט ובמגזר הפרטי, ולא בכדי נמנים בין בוגרי הדיבייט מנהיגים ואישי ציבור בולטים (בנימין נתניהו, ברק אובמה, אבא אבן, הנרי קיסינג'ר, מרגרט ת'אצ'ר), שופטי בימ"ש עליון בארה"ב (אליטו, סקאליה, סוטומאיור), ורבים וטובים אחרים.

המשחק מהווה פלטפורמה מרתקת ויעילה לפיתוח שלל מיומנויות כמו עמידה מול קהל, חשיבה לוגית, יכולת אבחנה בין עיקר לתפל וכו'. הוא משלב בין לוגיקה, שפה ורעיונות. באמצעותו תהיו חדים ומשכנעים בכל מצב: בעבודה, בלימודים, עם בן הזוג, עם חברים, וסתם בכל ויכוח או שיחת סלון

"אדם שמחפש מקצועיות, הקשבה, הבנה של מה זה פרזנטציה ודיבייט בצורה עמוקה אמר מוניקה . "

(שי אדוניה)

קרוספיט למוח
באחד-על-אחד

תוכנית אימון אישית שמנגישה את הסודות של הדיבייטורים הטובים בעולם ומתאימה מהם כלים מעשיים לתקשורת ושכנוע בכל סיטואציה בחיים.

נלמד ונטמיע יכולות שכנוע, ביטוי והופעה מול קהל, בסדרה של מפגשים שבועיים (או בתדירות אחרת הנוחה לכם). נתחיל בלבסס עולם מושגים משותף. נלמד טכניקות ותבניות אוניברסליות למגוון סיטואציות של עמידה מול קהל. על סמך כל אלה נבנה בהדרגה מיומנויות מתקדמות יותר וממוקדות לצרכים הספציפיים שלכם. לאורך כל הדרך תקבלו ממני פידבק חד, בהיר ומיידי.

אם תרצו נוכל להביא אתכם (בזמן אמת) להצטיינות במגוון פרויקטים של פרזנטציה שחשובים לכם: כתיבת נאומים, בניית פרזנטציה, הכנה לראיון או לפגישה חשובה, הסקת מסקנות מההתנהלות שלכם באירועי שכנוע, וכדומה.

מבנה השיעור

שיעור עיוני

שאורכו כשעה, ובו יילמדו כלים פרקטיים ליישום: מבנה נאום וסדר, בחירת טיעונים, הפרכת טיעונים, מענה אפקטיבי לשאלות, תבניות ועקרונות לניסוח עמדה בהירה ועקבית. 

תרגול

שאורכו כשעה ובמהלכו פידבק ועצות לשיפור.

  • ניתן לצלם את התרגול והמשוב, לצורך למידה נוספת בבית.
  • בהתאם להיענות, ייתכנו שיעורי בית ומטלות לקראת כל מפגש.

פרטים נוספים

  • אורך כל מפגש שעתיים סה"כ.
  • מספר מפגשים: ניתן לקבוע תוך כדי התקדמות (לפי שביעות רצונכם). אמליץ על 10-12 מפגשים.

שיעור

תרגול

פידבק

נושאי השיעורים

*ניתן להקדיש כמה מפגשים רק לתרגול ולהטמעת החומר הנלמד או מיומנויות מסוימות, לפי הקצב והרצון שלכם.

"מוניקה השכילה להתאים את התכנים לצרכיי ואפשרה לעולם הדיבייט להיות אמצעי למידה. זאת, תוך הקפדה על רף מקצועי ואיכות גבוה - הן בדרישותיה, בחומרים ובהיערכות לכל מפגש ובתשומת הלב שהוקדשה. "

(עומר, איש חינוך, מנהל מרכז לחינוך מדעי)

מסגרת מצוינת עבור

לוגיסטיקה

בנימה אישית

אני מבטיחה שתיתרמו ותשתפרו לא משנה מה נקודת הפתיחה שלכם. במהלך העשור שלי בתחום, הפכתי דוברים שהתחילו חסרי ביטחון ונמלטו מהבמה אחרי דקה, לדוברים מסוגלים להחזיק קהל ולשאת נאומים מרשימים. בו בזמן סייעתי לדוברים בעלי כישרון לא מלוטש להפוך לאלופים של ממש. כולם יכולים להפוך לכריזמטיים ומשכנעים.

 

מעוניינים לתאם שיעור ראשון?

דוברים ותיקים שרוצים להמשיך להתאמן בשביל הכיף?

אין בעיה! מוזמנים לפנות אליי לתיאום מפגשים של שיפור הכושר הדיבייטורי. יכולים לבוא לבד או עם כמה חברים. פידבק ישיר ממני.